پلاسما چیست ؟

پلاسما درمانی چیست؟شاید خیلی از افراد با روش درمانی پلاسما تراپی آشنایی نداشته باشد، باید گفت این یک روش کاملا بدون عوارض و با نتایج بسیارعالی است . اگر شما اطلاعی از این روش درمانی ندارید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

پلاسما چیست؟

ماده در طبیعت به سه حالت جامد، مایع و گاز وجود دارد، اما پلاسما نوع دیگری از ماده است که حالتی همچون گاز دارد و البته بسیار پر انرژی و پر حرارت می باشد، اما تفاوتی که با گاز دارد این است که، رسانای بسیار خوبی است و حاوی بار الکتریکی است .

پلاسما چیست ؟

پلاسما چیست ؟

پلاسما تراپی چیست ؟

پلاسما تراپی یکی دیگر از روش های درمانی است که می توان از آن به منظور درمان افتادگی پوست ، درمان لک، خال و… استفاده کرد . در این روش به هیچ وجه از تیغ جراحی استفاده نمی شود و تنها با استفاده از دستگاه پلاسما پن نواحی از پوست اعم از ژنیتالیا تا پوست صورت که به درمان نیاز دارد به سرعت از حالت جامد به گاز تبدیل می گردد، تا اثری از ضایعات پوست همچون خال ، لک و… باقی نماند.

دکتر پرند حاصل متخصص زنان در مرزداران و نازایی با روش های نوینی به تشخیص و درمان بیماری های زنان می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144261580 , 02144265367 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

کاربرد دستگاه پلاسما پن

درمان اسکار و آکنه
درمان هر گونه ضایعه پوستی همچون خال و لک
بلفاروپلاستی یا همان برداشتن پوست اضافی پلک که به منظور درمان افتادگی پلک انجام می شود .
درمان چین و چروک و خطوط تمام نواحی صورت وجوانسازی پوست و لابیاپلاستی
فرد طی 3تا 10 روز بعد از پلاسما تراپی هیچ گونه آثاری از تورم و دلمه را روی پوست نخواهد داشت.

پلاسما درمانی در طی چند جلسه انجام می شود؟

تعدا جلسات درمانی در افراد مختلف با توجه به نیاز آن ها متفاوت است ولی در حالت کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان به روش پلاسما تراپی بین 1تا 3 جلسه است، و هر جلسه زمانی در حدود 10 تا 20 دقیقه زمان می برد .

درباره drhassel

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هجده − چهار =

Call Now Button