مدت ماندگاری کربوکسی تراپی واژن

میزان ماندگاری کربوکسی تراپی واژن در افراد مختلف متفاوت است در ادامه به توضیح این روش جوانسازی واژن و ماندگاری آن خواهیم پرداخت.

کربوکسی تراپی چگونه کار می کند؟

هر روز با تنفس اکسیژن را به درون بدن می کشیم و دی اکسید کربن را بیرون می دهیم.افزایش دی اکسید کربن در بدن سیگنال گردش خون ضعیف را ارسال می کند. به همین دلیل بدن تلاش می کند تا به وسیله ی گلوبول های قرمز خون، اکسیژن مورد نیاز را به قسمت‌های دچار کمبوداکسیژن منتقل کند.
با تزریق مقادیر کمی از گاز دی اکسید کربن درست در زیر سطح پوست ، ما بدن را در افزایش گردش خون به آن ناحیه فریب می دهیم و با افزایش جریان خون و هجوم خون فاکتورهای رشد در منطقه افزایش می یابند و این خود منجر به جوانسازی می شود. واژن یکی از قسمت های بدن است که از این روش برای جوانسازی بهره می برد.

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی واژن

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی درمانی چگونه انجام می شود؟

در طی این روش غیر جراحی ، دی اکسید کربن (CO2) از طریق یک سوزن کوچک 30G (قطر 0.3 میلی متر) وارد بافت زیر پوستی می شود. از نقطه تزریق ، دی اکسید کربن به راحتی در مناطق تحت درمان پخش می شود.

کربوکسی تراپی واژن دردناک است؟

برخی از بیماران در نزدیکی محل تزریق احساس سوزن سوزن شدن را تجربه می کنند که ظرف چند ثانیه ناپدید می شود. منطقه اطراف محل تزریق به دلیل افزایش گردش خون ممکن است به مدت 10 تا 20 دقیقه گرمتر باشد.

دکتر پرند حاصل متخصص زنان در مرزداران و نازایی با روش های نوینی به تشخیص و درمان بیماری های زنان می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144261580 , 02144265367 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

کربوکسی تراپی و جوانسازی واژن

نقش کربوکسی تراپی در جوان سازی دستگاه تناسلی به طور کلی درعملکرد واژن و عملکرد جنسی موثر است . بنابراین باعث تقویت عملکرد ، کاهش سستی در بافت واژن، هیدراتاسیون ، افزایش حساسیت در ناحیه پرینه و بافت های واژن می شود و اسکارهای اپیزیوتومی ، زخم های بعد از سزارین ، شقاق ها را بهبو می بخشد.

چند جلسه کربوکسی تراپی برای واژن لازم است؟

بین 6 تا 10جلسه، بصورت یک جلسه در هفته کافی خواهد بود. درمان های برنامه ریزی شده شما بستگی به میزان سلولیت شما دارد. هر جلسه بسته به اندازه و تعداد مناطق تحت درمان 10 تا 25 دقیقه طول می کشد.
بعد از جلسه 5 ممکن است از قبل متوجه شوید که واژن از نظر ظاهری سالم تر به نظر می رسد. در حدود جلسه 8-10 ، شما احساس می شود که پوست محکم تر است.

مزایای کربوکسی تراپی چه مدت طول می کشد؟

به طور متوسط ، بیماران از نتایج کربوکسی تراپی به مدت 6 ماه لذت می برند ، اما نتایج فردی شما کاملاً به شما بستگی خواهد داشت. بعد از جلسات اولیه ، دو بار درمان سالانه می تواند به شما در حفظ نتایج خود کمک کند. با پیروی از یک رژیم غذایی سالم ، انتخاب مکمل های غذایی مناسب و ورزش منظم ، اثرات آن می تواند برای سال ها حفظ نمایید.

منبع:
https://milfordmd.com/procedures/body/carboxytherapy-cellulite-treatment/

درباره drhassel

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده − پنج =

Call Now Button