سوالات متداول لابیاپلاستی

آیا با هدف انجام جراحی لابیاپلاستی و چگونگی انجام آن آشنایی دارید؟ با توجه به شیوع گسترده این جراحی  در بین زنان، در این مقاله قصد داریم به یکسری سوالات متداول لابیاپلاستی پاسخ دهیم. در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی با هدف کاهش سایز لابیای ماژور یا لابیا ماژورا labia majora ( لبه های بیرونی قسمت ولو یا فرج) و لابیای مینور (لبه های داخلی ولو) به متقارن سازی و بهبود ظاهر ناحیه واژینال می پردازد. این پروسه شامل کاهش لابیای کشیده شده یا تغییر شکل ظاهری آنها می باشد.

سوالات متداول لابیاپلاستی

سوالات متداول لابیاپلاستی

چرا زنان لابیاپلاستی انجام می دهند ؟

زنان به دلایل مختلفی خواهان انجام این جراحی هستند. هدف اصلی لابیاپلاستی تمایل فرد به کاهش درد یا احساس ناخوشایندی می باشد که هنگام پوشیدن لباس های تنگ( مانند جین و شلوار مخصوص یوگا) به سراغ فرد می آید. همچنین در هنگام ورزش کردن مخصوصاً دوچرخه سواری یا اسب سواری یا دیگر فعالیت ها، فرد احساس درد می کند.

متدوال ترین دلیل بعدی احساس خجالت و شرمساری فرد در رابطه با شکل ظاهری ناحیه تناسلی و تمایل به تغییر ظاهر می باشد. در مواقع دیگر زنان تمایل دارند عملکرد جنسی افزایش یابد. گاهی لابیا های فرد در اثر زایمان آسیب می بینند و این جراحی به قوام بهتر آنها کمک می کند.

زنان به دلایل مختلفی خواهان انجام این جراحی هستند. دکتر پرند حاصل متخصص زنان زایمان و نازایی با روش های نوینی به انجام لابیاپلاستی می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144261580 , 02188060609 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

هدف لابیاپلاستی چیست ؟

هیچ عضوی از بدن یک زن به اندازه ی ناحیه ی تناسلی وی بر اعتماد به نفس وی تاثیر نمی گذارد. لابیای کشیده شده می تواند باعث خجالت فرد از انجام رابطه ی جنسی شده و حتی در هنگام رابطه درد و ناراحتی را برای فرد به وجود آورد. با کمک علم پزشکی و پیش رفت علم در زمینه جراحی زیبایی زنان، فارق آمدن بر این مشکلات امکان پذیر شده است. این جراحی می تواند تغییر بسیار بزرگی در زندگی یک زن به وجود آورده و فرد احساس بهتری راجع به بدن خود داشته باشد.

همچنین در صورتی که این جراحی توسط یک متخصص زن انجام گیرد، فرد احساس راحتی و اطمینان بیشتری دارد.

آیا لابیاپلاستی لذت جنسی فرد را کاهش می دهد ؟

در صورتی که بافت اطراف کلیتوریس برداشته شود، می تواند منجر به دسترسی بهتر به کلیتوریس شده و رضایت جنسی را افزایش دهد. به خاطر داشته باشید که تکنیک های جراحی برای بهبود درست بافت اطراف کلیتوریس بسیار حیاتی است.

https://www.sfcosmeticsurgery.com/procedures-details/faqs-labiaplasty-surgery/

درباره drhassel

6 دیدگاه در سوالات متداول لابیاپلاستی
  1. دکتر لابیاپلاستی درد داره؟ من خیلی از دردش می ترسم. یکی از آشناهامون انجام داد میگه سخت نیست درسته؟

    • با بی حسی انجام میشه و دردی رو حس نمی کنی بعد از عمل هم اگر درد داشتی که تا 5 روز حدوداً طبیعیه و مسکن مصرف می کنی.

  2. خانم دکتر عوارض داره؟ دیگه نمی تونم ارتباط جنسی داشته باشم؟

    • اگر درست انجام بشه و بافت بیش از حد برداشته نشه هیچ عوارضی نداره. بعد از حدوداً دو ماه هم می تونی ارتباط داشته باشی.

  3. سلام.ببخشید بعضی جراحان پلاستیک هم این عملو انجام میدن.این عمل بهتره پیش دکتر زنان انجام بشه یا جراحان پلاستیک؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو + دو =